1Prečo potrebujem proteinbox?
Predsa kvôli jeho vlastnostiam a výživovým hodnotám. Je to univerzálny balíček, ktorý je nabitý živinami, ktoré na rozdiel od klasických potravín a doplnkov pôsobia celkovo pozitívne pre organizmus. Nie je to len cesta, ako efektívne nabrať svalovú hmotu, ale môžeš ho používať pre zvýšenie výživových hodnôt svojich bežných jedál.
2Ako mám začať?
Aké máš ciele? Je tvoja priorita pribrať svalovú hmotu prírodnou cestou, alebo chceš detoxikáciu organizmu a do toho nejaké tie bielkoviny ? Proteinbox - spôsob, ako zdravo pribrať svaly. No nečakaj, že priberieš svaly bez cvičenia. Superfoodbox - spôsob, ako naštartovať a detoxikovať organizmus.
3Prečo sú v proteinboxe aj produkty, ktoré neobsahujú vysoké percento bielkovín?
Okrem proteínov obsahuje box napríklad aj dehydrovanú kokosovú vodu, ktorá funguje ako prírodný iontový nápoj a je zdrojom elektrolytov, stopových prvkov a minerálov. Tieto veci pri cvičení potrebuješ, pretože z tela odchádzajú. Prirodzenejšiu náhradu iontového nápoja pravdepodobne nenájdeš. Potom tu máme superpotraviny, raňajkovú zmes pre príliv energie, nejaké to hodnotné ovocie a zmes na prípravu energetického nápoja... To všetko pre synergický efekt, aby sa znásobil pozitívny efekt cvičenia pre organizmus prirodzenými živinami pre telo.
4Sójový protein je lacnejší, bežné proteiny sú lacnejšie...Prečo mám chcieť toto?
V prvom rade sa jedná o tvoje telo a zdravie. A na tom sa predsa nešetrí. Často ľudia siahajú po superpotravinách a zdravšej alternatíve bežnej stravy až po prejavení zdravotného problému. Nečakaj na problém, môžeš sa cítiť fantasticky hneď. Nešetri na kvalitnej strave, telo sa ti poďakuje. Veď čo si, odpadkový kôš?
5Prečo sú len 3 druhy boxov?
Vy ľudia ste nerozhodní, chodíte, analyzujete, vyberáte, strácate čas a nakoniec si nevyberiete, pretože neviete čo vybrať !? Preto u mňa máš na výber len 3 základné druhy zdravých boxov. Buď sa rozhodneš, alebo nie. To je celé. Vyberal som za teba to najlepšie čo som našiel.
6Čo na to životné prostredie a zvieratá?
Ak máš rád našu matku Zem a mrzí ťa, ako je od nás ľudí stále viac drancovaná určite uprednostníš to, že tu máme:
Vegánske produkty - bez mäsa a živočíšnych produktov,
Bez GMO - žiadne geneticky modifikované suroviny nebezpečné pre životné prostredie,
Recyklované balenia - snažíme sa recyklovať čo sa dá a podporovať firmy, ktoré premýšľajú podobne
BIO - uprednostňujeme bio kvalitu, pretože chémie je v konvenčnom jedle viac než dosť.
Bez palmového oleja - asi vieš, čo sa kvôli všadeprítomnému palmovému oleju deje, preto produkty s obsahom tohto oleja nikdy nezaradíme do našej ponuky
7Budú jedálničky, tréningové plány, súťaže?
Áno, budú. Jedálníčky sú vo "výrobe", tréningové plány budú tiež. Súťaže už sú v príprave a aj ďalej...? Nechaj sa prekvapiť :-)

Prečo teda proteinboxy odo mňa?

  • Kompletné spektrum všetkých 9 esenciálnych aminokyselín a ďalších neesenciálnych aminokyselín v dokonale vyváženom pomere.
  • Protein obsahuje 83% najkvalitnejších bielkovín s vysokou stráviteľnosťou a má super chuť a konzistenciu.
  • Jednotlivé produkty sa navzájom podporujú – synergia a tak budeš efektívnejší v cvičení a spokojnejší v živote.
  • Proteinbox je vhodný aj pre vegánov, vegetariánov, ľudí s intoleranciou na laktózu, sóju, lepok a živočíšne zložky.
  • Obsahujú vysoké množstvo antioxidantov a živiny v proteíne sú zachované, pretože boli spracovávané pri nízkej teplote do 42 °C – RAW kvalita.
  • Výborna alternatíva pre ľudí, ktorý chcú obmedziť mäsitú stravu a využiť lepšie stráviteľné bielkoviny z rastlinnej stravy.
  • Všetky moje boxy sú bez palmového oleja a vždy budú.

Protein môze byž zdravý. A cvičenie ešte zdravšie.

Našiel som ti to najkvalitnejšie na trhu, dlhé roky som riešil zdravú stravu až som doskákal sem, ku klokanovi. Ty už informácie hľadať nemusíš, objednaj proteinbox a začni makať. Nie zajtra, ani za týždeň. Je len dnes, tak začni.

Idem do toho