Klokanova výzva #1

Tak ťa zdravím spolubojovník.

Už teraz si spravil obrovský krok ku zmene svojho života k lepšiemu. Obrovitánsky ti gratulujem! Prekonáš všetko a nakoniec zvíťazíš.

Ale no tak, myslíš, že som nejaký lacný motivačný klokan, čo ta bude chváliť za každú hlúposť bez snahy a výsledku? Prepáč, ale za čítanie ťa chváliť nebudem, znižuje to motiváciu a môžeš si hneď namýšľať, že máš vopred vyhraté. Nie, nemáš. A ak máme spolupracovať potrebujem, aby si ma počúval.

Nemysli si, že lepšia postava, zdravie, spokojnosť so sebou príde len tak automaticky po nákupe proteinového balíčka u klokana. Chceš zmenu? Ok, tak ma počúvaj. Postav sa a sadni si. A ešte raz. Urobil si to? Áno? Sranda. Máme za sebou prvý zásadný krok, budujeme si dôveru a disciplínu. Ak nie a čítaš ďalej pokračuj, ja ti v tom nezabránim, ani nemám ako. Ak si to urobil percentá sú pre teba. 🙂

%

1 krok

Prvý krok

Dobre. Tak a teraz skúsime, či sa vieš postaviť, ľahnúť na zem a urobiť 4 kliky (áno, viem – kľuky)! Napísal som 4, nie 20, 50 a ani 1. Okej, ak aktívne cvičíš spravíš ich 40. Ak si úplne veľký frajer a je ti to málo aj pre teba mám riešenie. Medzi každým klikom zatlieskaj. Len jedno tlesknutie, nie dve inak je vysoko pravdepodobné, že padneš na hubu ako ja keď som to skúšal. 

Nemysli si, že ťa na začiatok prevalcujem intenzívnym hodinovým tréningom a ty z toho budeš tak znechutený, že o cvičení budeš už len čítať. Nie, ja potrebujem aby si spolupracoval. Keď si sa dostal až sem a odlepil si sa od tej technológie, ktorou pozeráš tento web gratulujem. Teraz už bez irónie. Hodnotenie máš nižšie. 

Musíš vedieť, že

Toto je v  e-shop a ja sa snažím predať niečo o čom som presvedčený, že je to dobré, maximálne kvalitné a že ti to môže pomôcť. Nie len tebe, ale aj prírode a zvieratám. Áno, stavil som na kvalitu. Tu sa nemusíš rozhodovať medzi 300 produktami a zabíjať čas preklikávaním po webe. Nedám ti veľa možností, buď sa rozhodneš alebo to necháš tak, tu nie je miesto byť nerozhodným.  Rozhodol som sa, že tu sa budú predávať iba prírodné produkty, s dôrazom na maximálnu kvalitu, nechcem tu žiadne GMO, antibiotiká, rastové hormóny, chémiu a ani utrpenie. Kravy za cicky nech ťahajú jej potomkovia, my si hrdo vystačíme s rastlinnými bielkovinami. Hrôza! Bez mäsa a mlieka? Prebehol som si to najkvalitnejšie na trhu a predávam to, čo spĺňa moje osobné predpoklady na kvalitnú stravu. Uprednostňujem surovú stravu (raw), ktorá obsahuje veľa enzýmov aby sa ti tie tvoje bielkoviny dobre trávili a boli užitočne využité. Väčšina je BIO, pretože v bežnej strave máme dosť chemických zlepšovákov, ktoré nám dobre nerobia, ako vidíme na sebe či okolí. Áno myslím alergie, civilizačné choroby a podobne. Môžem teda povedať, že u mňa nájdeš BIO, EKO, RAW…však vieš čo sa dnes nosí 🙂

%

4 kliky! Impozantné! Nechceš si otvoriť vlastné fitko?

Druhý krok

Fajn, ak to myslíš vážne mám pre teba ďalší krok. Podstatný pre oboch. Ty podporíš mňa a ja skúsim teba. Vyber si proteinbox, ktorý budeš využívať na začiatok tréningu. Máš na výber dva druhy, aby som teda nebol sviňa, ale klokan môžeš si vybrať príchuť proteinu. Fajn, teraz si povieš, že načo by si objednával u mňa, keď si to možno jednotlivo vyskladáš inde lacnejšie. Nie, nevyskladáš si to lacnejšie. Okrem toho, že minieš svoj drahocenný čas na hľadanie skutočne nenájdeš spolu lacnejšie tieto produkty. Ale aby som bol čestný a náhodou sa stane, dám ti najnižšiu cenu na trhu.

Vyber si svoj proteinbox, objednaj a začni, čo ti mám iné napísať? Tak ok, poď teda ešte nižšie. 

%

Čakal si väčšie číslo ? Ale prosím ťa, však si nič nespravil

A tretí krok

Ty to asi skutočne myslíš vážne, keď ťa doteraz neodradili moje nie veľmi marketingovo ladené a prívetivé slová. Nenapíšem ti, že priberieš svaly bez námahy, alebo po jednej odmerke proteínu už nikdy nepriberieš. Mohol by som napísať, že nič kvalitnejšie na trhu nie je a budeš veľkolepý a majestátny vďaka proteinboxom od Klokana. Nie, ale mám pre teba inú výzvu.

Lajkni teda moju fanpage na facebooku a tam sleduj aktuálne informácie. Áno, budú aj jedálníčky, áno budú aj tréningové plány. Potrebujem sa naštartovať a začať skákať. Nakúp, odporuč proteinboxy kamošom, kamoškám… a keď sa rozbehnem, tak budú aj jedálničky, budú aj tréningy, budú aj videá, budú súťaže aj darčeky. Daj mi len trošku času či sa chytím.

Prečo teda proteinboxy odo mňa?

  • Kompletné spektrum všetkých 9 esenciálnych aminokyselín a ďalších neesenciálnych aminokyselín v dokonale vyváženom pomere.
  • Protein obsahuje 83% najkvalitnejších bielkovín s vysokou stráviteľnosťou a má super chuť a konzistenciu.
  • Jednotlivé produkty sa navzájom podporujú – synergia a tak budeš efektívnejší v cvičení a spokojnejší v živote.
  • Proteinbox je vhodný aj pre vegánov, vegetariánov, ľudí s intoleranciou na laktózu, sóju, lepok a živočíšne zložky.
  • Obsahujú vysoké množstvo antioxidantov a živiny v proteíne sú zachované, pretože boli spracovávané pri nízkej teplote do 42 °C – RAW kvalita.
  • Výborna alternatíva pre ľudí, ktorý chcú obmedziť mäsitú stravu a využiť lepšie stráviteľné bielkoviny z rastlinnej stravy.
  • Všetky moje boxy sú bez palmového oleja a vždy budú.

Protein môze byž zdravý. A cvičenie ešte zdravšie.

Našiel som ti to najkvalitnejšie na trhu, dlhé roky som riešil zdravú stravu až som doskákal sem, ku klokanovi. Ty už informácie hľadať nemusíš, objednaj proteinbox a začni makať. Nie zajtra, ani za týždeň. Je len dnes, tak začni.

Idem do toho